VIP Yolcu Taşıma

GSS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ

GSS ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ, yakın koruma personeli aracılığıyla olağandışı durumların etkilerini hafifletmek için uygun prosedürleri uygulayabilme kabiliyetine sahiptir. VIP koruma görevlileri, korudukları kişinin imajını temsil etme bilincine sahip, normal ve acil durumlarda durumun gerektirdiği şekilde yetkilerini kullanabilen, korunan kişi, ailesi ve diğer koruma ekibiyle koordineli çalışabilen profesyonellerdir.

Aşağıda, GSS ÖZEL GÜVENLİK’in VIP koruma hizmetleri kapsamında sunduğu bazı beceri ve eğitim alanlarını bulabilirsiniz:

• Silahsız ve/veya silahlı yakın koruma teknikleri: VIP koruma görevlerinde kullanılan tekniklerin öğrenilmesi ve uygulanması.

• Taktikler: Koruma görevlerinde stratejik ve taktiksel yaklaşımların kullanılması.

• Hareketli hedefler ve her türlü şart ve olasılığa hazırlık: Korunan kişinin hareketli olduğu durumlarda dikkate alınması gereken özel faktörler ve bu durumlar için hazırlıklı olma.

• VIP atış teknikleri: Silah kullanımı konusunda profesyonel tekniklerin öğrenilmesi ve uygulanması.

• Defansif silah kullanımı: Tehlikeli durumlarda silah kullanımının savunma amaçlı etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi.

• İletişim teknikleri: Etkili iletişim becerilerinin geliştirilmesi ve korunan kişiyle, ailesiyle ve diğer koruma ekibiyle etkili iletişim kurulması.

GSS ÖZEL GÜVENLİK, ayrıca VIP yakın koruma birimlerinde ve operasyon timlerinde görev yapan personelin TSK ve emniyet mensuplarına özel eğitim ihtiyaçlarını belirlemekte ve eksiklikleri gidermektedir. Bu eğitimler arasında koruma hukuku, kişi koruma teknik ve taktikleri, profesyonel nitelikler ve davranış, yönetici ilişkileri, protokol eğitimi, acil durum iletişimi ve tepki öncelikleri, iletişim dinamikleri ve güvenlik planlaması gibi konular yer almaktadır.

GSS ÖZEL GÜVENLİK tarafından görevlendirilen yakın koruma personeli, herhangi bir özel şart altında risk analizi yapabilme, potansiyel sorunları tanımlama, güvenlik planlaması yapabilme, güvenlik sorunlarını önleme ve kontrol etme konularında uzmanlaşmış, güvenli bir ortam sağlama yeteneğine sahip, yakın koruma sertifikasına sahip kişiler

WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize WhatsApp Destek hattımızdan yazabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button