Fiziki Güvenlik

GSS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ

Fiziki güvenlik tedbirleri, güvenlik konusunda insanların ilk akla gelen unsurlardır. İnsanlık tarihinden itibaren var olan bir ihtiyaç olan güvenlik, çevreden gelebilecek tehditlere karşı korunma gerekliliği nedeniyle önemlidir.

Bu fiziki güvenlik tedbirlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

• Mantar Bariyer ile Güvenlik: Araç trafiğini kontrol etmek ve belirli bölgelere erişimi kısıtlamak için kullanılan bariyer sistemleri.

• Road Blocker ile Güvenlik: Araçların geçişini engellemek ve güvenliği artırmak amacıyla kullanılan yükseltilebilir engel sistemleri.

• Araç Altı Görüntüleme Sistemi ile Güvenlik: Araçların alt kısımlarını görüntüleyerek gizlenmiş tehlikeleri tespit etmek için kullanılan sistemler.

• Roket Tutucu Tel ile Güvenlik: Özellikle askeri tesislerde ve kritik noktalarda kullanılan roket saldırılarına karşı koruma sağlayan tel engel sistemleri.

• Hesko Bariyer (Kum Duvar) ile Güvenlik: Kum torbalarından oluşan ve terör saldırılarına karşı koruma sağlayan bariyer sistemleri.

Bu fiziki güvenlik tedbirleri, tehditleri tespit etmek ve güvenliği sağlamak için kullanılan önemli araçlardır. Her biri farklı güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize WhatsApp Destek hattımızdan yazabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button